Producenci
Promocje
01D - Zestaw Solarny na działkę - ZIMNE PIWKO
01D - Zestaw Solarny na działkę - ZIMNE PIWKO
3 790,00 zł 3 690,00 zł
szt.
02D - Zestaw Solarny na działkę - ZESTAW KIBICA
02D - Zestaw Solarny na działkę - ZESTAW KIBICA
4 680,00 zł 4 480,00 zł
szt.
03D - Zestaw Solarny na działkę - JAK W DOMU
03D - Zestaw Solarny na działkę - JAK W DOMU
6 480,00 zł 6 180,00 zł
szt.
Serwis Kamperowy

Sklep www.mrKpaitan.pl to Michał Grajewski (Kapitan Przyczepa) i Robert Mazurek (mrAkumulator) którzy łącząc swoje doświadczenie i pasje w zakresie niezależności energetycznej oraz karawaningu Tworzą wspólny projekt handlowy. 

Każdy z osobna i niezależnie prowadzi również swój serwis. Więc jeśli szukasz serwisu Kapitana to namiary masz poniżej, zaś jeśli szukasz serwisu mrAkumulator'a to jeszcze bardziej poniżej znajdziesz namiary. 


Serwis Kapitan Przyczepa Elbląg, ul. Lotnicza 1

W tym miejscu usługi świadczy firma Kapitan Przyczepa Garage Spzoo, którą zarządza i kieruje Michał Grajewski. Zakres świadczonych usług w Elblągu jest bardzo szeroki i możesz tu naprawić niemal każdy element swojego kampera jak również zabudować "blaszaka" i przerobić go na pełnoprawnego CAMPER VANA.

e-mail: michal.grajewski@gmail.com 


Serwis mrAkumulator Szczecin, ul. Gryfińska 106

W tym miejscu usługi świadczy firma Świat Akumulatorów RAXO Spzoo, którą zarządza i kieruje Robert Mazurek. Zakres świadczonych usług w Szczecinie to przede wszystkim proste systemy elektryczne w kamperach i przyczepach oraz zestawy OFF-Grid na działkach.

e-mail: biuro@e-moto.pl 


Serwis Doktor Kamper Gostynin, Mysłowania Nowa 14C

W tym miejscu usługi świadczy firma Doktor Kamper, którą zarządza i kieruje Piotr Wałczyk. Zakres świadczonych usług w Płock/Gostynin to instalacje wodne, gazowe i elektryczne w kamperach i przyczepach.

e-mail: doktorkamper1@gmail.com

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl